Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon

Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon Seoel villa bevindt zich binnen een korte wandeling van 5 minuten van Gallery Factory en biedt een terras met uitzicht over de tuin.

Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger, handdoeken en slippers zijn inbegrepen voor extra comfort.

Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon villa heeft een eetgedeelte met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Cuisine La Cle verwent gasten met Franse gerechten in de buurt van de villa.

De villa ligt binnen het bereik van Gallery Simon, terwijl Gwanghwamun zich op maar 1 km ervandaan bevindt. Deze villa in de Seochon wijk bevindt zich binnen een autorit van 10 minuten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Marronnier-park. Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon villa is gelegen op ongeveer 1,1 km afstand van het Gyeongbokgung Paleis en binnen 2 km van uitgaansgelegenheden zoals het Animatiecentrum van Seoel. De woning is 600 meter van Gyeongbokgung metrostation en binnen handbereik van Tongin Market Jongnogu Public Health Center bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon Seoel
Numaru Stay - Luxury Private Hanoks In Seochon, Seoul
Mobiele prijsaanbieding

Numaru Stay - Luxury Private Hanoks In Seochon, Seoul

9.8
Voortreffelijk 13 beoordelingen
6 m van de accommodatie
USD 275 USD 248
per nacht
Private 3Br Modern House With Fantastic Terrace
Mobiele prijsaanbieding

Private 3Br Modern House With Fantastic Terrace

106 m van de accommodatie
USD 249 USD 224
per nacht
Nouhastay
Mobiele prijsaanbieding

Nouhastay

8.8
Fantastisch 7 beoordelingen
189 m van de accommodatie
USD 191 USD 172
per nacht

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Patio
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Wat is de locatie van Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon villa?
      Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon villa is gelegen in de Jongno-Gu wijk van Seoel, op 5 minuten wandelen Okin Church.
    • Hoeveel kost een verblijf in Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon villa?
      De prijs voor een overnachting in Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon villa is $475.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij de villa?
      Gasten van de villa moeten uiterlijk om 23:59 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants kunnen we vinden in de buurt van deze villa?
      Restaurants in de buurt van deze villa zijn onder andere Cuisine La Cle en Galri Na Day Ji.
    • Is er een bubbelbad in Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon villa?
      Ja, Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon villa heeft een spa bad.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon villa?
      Als je Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon villa verblijft, mag je de belangrijkste bezienswaardigheden van Seoel, Okin Church en Gyeongbokgung, die respectievelijk op 10 en 14 minuten lopen liggen, niet missen.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Numaru Two Exclusive Entire Hanoks In Seochon Seoel

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten